A-lag herrer – kamper og tabell

av Administrator

2022 sesongen

Tabell 2022 sesongen

Treningskamper
Dato Klokkeslett Hjemmelag Bortelag Resultat Målscorere Brodd
fredag 4. februar 2022 18:00 Vidar Brodd 1-1 Casper
fredag 11. februar 2022 18:30 Sola Brodd 3-2 Knut Erik x 2
lørdag 19. februar 2022 13:00 Brodd Frøyland 3-1 Knut Erik, Arvin, Sindre
lørdag 26. februar 2022 14:00 Brodd Sandnes Ulf 2 0-2  
lørdag 12. mars 2022 14:00 Brodd Varhaug 2-1 Jeffy, Knut Erik
lørdag 19. mars 2022 13:00 Viking 2 Brodd 2-1 Knut Erik
torsdag 24. mars 2022 18:30 Vardeneset Brodd 0-4 Liban, Moses, Defrim, Knut Erik
søndag 3.april 2022 15:00 Djerv 1919 Brodd 3-1 Liban
NM (Brodd er direktekvalifisert til 1.runde i NM. 
 
Dato Klokkeslett Hjemmelag Bortelag Resultat Målscorere Brodd
torsdag 19. mai 2022 18:00 Brodd Bryne 0-2  
           
Norsk Tipping-ligaen avd. 3 2022
Dato Klokkeslett Hjemmelag Bortelag Resultat Målscorere Brodd
lørdag 9. april 2022 14:00 Brodd Åkra 3-1 Knut Erik, Sindre x 2
tirsdag 19. april 2022 19:00 Haugesund 2  Brodd 0-2 Jeffy, Hossam
lørdag 23. april 2022 15:00 Brodd Fana 1-0 Jeffy
lørdag 30. april 2022 14:00 Sandnes Ulf 2 Brodd 1-1 Knut Erik
lørdag 7. mai 2022 15:00 Brodd Bjarg 0-1  
lørdag 14. mai 2022 14:00 Stord Brodd 0-1 Knut Erik
mandag 23. mai 2022 19:00 Brodd  Sola 2-1 Jeffy x 2
lørdag 28. mai 2022 15:00 Brann 2 Brodd 2-0  
lørdag 4. juni 2022 14:00 Brodd Bremnes 4-1

Liban, Knut Erik, Moses x 2

lørdag 11. juni 2022 14:00 Brodd  Vidar 1-1 Moses
lørdag 18. juni 2022 16:00 Lysekloster Brodd 1-0  
lørdag 25. juni 2022 14:00 Brodd Djerv 1919 1-0 Liban
mandag 4. juli 2022 18:00 Viking 2 Brodd 2-3 Casper, Martin, Adam
mandag 11. juli 2022 18:00 Brodd Viking 2 1-0 Moses
lørdag 16. juli 2022 14:00 Djerv 1919 Brodd 0-2 Knut Erik, Jeffy
mandag 15. august 2022 18:30 Brodd Brann 2 1-4 Knut Erik
lørdag 20. august 2022 14:00 Bremnes Brodd    
fredag 26. august 2022 19:00 Brodd Sandnes Ulf 2    
torsdag 1. september 2022 18:30 Vidar  Brodd    
torsdag 8. september 2022 19:00 Sola Brodd    
lørdag 17. september 2022 16:00 Brodd Lysekloster    
lørdag 24. september 2022 15:00 Bjarg Brodd    
lørdag 1. oktober 2022 14:00 Brodd Stord    
lørdag 8. oktober 2022 15:00 Fana Brodd    
søndag 16. oktober 2022 14:00 Brodd Haugesund 2    
søndag 23. oktober 2022 13:00 Åkra Brodd    
Tabell Norsk-Tipping ligaen avd 03, 2022 sesongen
Treningskamper 2021
Dato og klokke Kamp Resultat Målscorere Brodd
16.06.2021 kl 1800 Madla – Brodd 1-2 Eriel, Sindre
25.06.2021 kl 1800 Brodd – Vardeneset 4-0 Sindre 2, Idris, Elijah
19.07.2021 kl 1830 Brodd – Hinna 5-1 Jonas 3, Keven, Casper
30.07.2021 kl 1800 Staal Jørpeland – Brodd 1-3 Keven, Jonas Elijah
NM-kamper 2021
Dato og klokke Kamp Resultat Målscorere Brodd
24.07.2021 kl 1600 Brodd – Sandnes Ulf 0-3  
Seriekamper Norsk-Tipping-ligaen 2021:

Tabell 2021 sesongen

Dato og klokke Kamp Resultat Målscorere Brodd
Lørdag 07.08 kl 14.00 Donn – Brodd 2-1 Sindre
Lørdag 14.08 kl 14.00 Brodd – Mandalskameratene 0-5  
Lørdag 21.08 kl 16.00 Sola – Brodd 3-0  
Lørdag 28.08 kl 14.00 Brodd – Hinna 2-1 Idris, Stian
Lørdag 04.09 kl 14.00 Åkra – Brodd 1-1 Casper
Lørdag 11.09 kl 14.00 Brodd – Express 2-1 Liban, Fabian
Lørdag 18.09 kl 15.00 Brodd – Djerv 1919 0-0  
Lørdag 25.09 kl 16.00 Madla – Brodd 0-1 Jeffy
Mandag 04.10 kl 18.30 Brodd – Viking 2 3-2 Casper, Liban, Sander
Lørdag 09.10 kl 15.00 Brodd – Start 2 2-0 Sindre, Jeffy
Lørdag 16.10 kl 14.00 Vidar – Brodd 0-1 Sindre
Lørdag 23.10 kl 13.00 Brodd – Staal Jørpeland 1-1 Jonas
Lørdag 30.10. kl 13.00 Vindbjart – Brodd 3-1 Liban

Treningskamper 2020:

Dato Dag Tid Hjemmelag Res Bortelag Bane
31.01.2020 Fredag 18:00 Brodd 0-0 Sandnes Ulf 2 NSE-banen Midjord
08.02.2019 Lørdag 14:00 Brodd 2-0 Ålgård NSE-banen Midjord
21.02.2020 Fredag 18:00 Brodd 0-4 Eiger NSE-banen Midjord
28.02.2020 Fredag 18:00 Brodd 2-0 Vardeneset NSE-banen Midjord
05.03.2020 Torsdag 18:00 Brodd 2-0 Vidar NSE-banen Midjord

Seriekamper 2020:

  13.04 Brodd – Vidar Avlyst
  18.04 Vindbjart – Brodd Avlyst
  25.04 Brodd – Start 2 Avlyst
  02.05 Brodd – Express Avlyst
  09.05 Viking 2  – Brodd Avlyst
  16.05 Brodd-Madla Avlyst
  23.05 Djerv1919 – Brodd Avlyst
  30.05 Brodd – MK Avlyst
  06.06 Donn – Brodd Avlyst
  13.06 Brodd – Åkra Avlyst
  20.06 Sola – Brodd Avlyst
  27.06 Brodd – Staal Avlyst
  04.07 Hinna – Brodd Avlyst
  11.07 Brodd – Djerv 1919 Avlyst
  18.07 Madla – Brodd Avlyst
  15.08 Brodd – Vindbjart Avlyst
  22.08 Vidar – Brodd Avlyst
  29.08 Brodd – Hinna Avlyst
  05.09 MK – Brodd Avlyst
  12.09 Brodd – Viking 2 Avlyst
  19.09 Åkra – Brodd Avlyst
  26.09 Express – Brodd Avlyst
  03.10 Brodd – Sola Avlyst
  10.10 Start 2 – Brodd Avlyst
  17.10 Brodd – Donn Avlyst
  24.10 Staal – Brodd Avlyst