Kamper 2.mai-8.mai på Midjord

av Kyrre Sandven

Da kan vi for alvor si at kampsesongen er i gang. Godbitene kommer på rekke og rad, så det er bare til å legge turen innom Midjord.

Vi lover flott spill, fair-play, nydelige scoringer og ellevill jubel.

Kiosken er åpen 17:00-19:30 mandag-torsdag.

Under er oversikten over kampene, og kart over baneinndelingen finner dere her

Beklageligvis påvirker noen av kampene baner som er tilgjengelig for trening. Viktig at alle er så fleksible som mulig slik at vi får gjennomført kamper og treninger på en god måte.

Dato Tid Hjemmelag Bortelag Bane Turnering
mandag 2. mai 2022 17:15 Brodd 2 Buøy 1 EUREKA-banen 5er 1 J08 avd 02
mandag 2. mai 2022 17:15 Brodd 1 Vaulen 1 EUREKA-banen 5er 4 G09 avd 01
mandag 2. mai 2022 18:30 Brodd 3 Sunde 1 NSE-banen 7er B G11 Nivå 2 avd 10
mandag 2. mai 2022 18:30 Brodd 2 Vardeneset 1 EUREKA-banen 9er G13 2. div avd 01 
mandag 2. mai 2022 20:15 Brodd 2 Vidar 3 NSE-banen G19 3. div avd 01
           
tirsdag 3. mai 2022 17:15 Brodd 1 Vidar 1 EUREKA-banen 5er 4 G08 avd 03
tirsdag 3. mai 2022 18:45 Brodd 2 Forus og Gausel 3 NSE-banen 9er B G12 Nivå 3 avd 01
tirsdag 3. mai 2022 20:00 Brodd 2 Pol EUREKA-banen 6. divisjon menn avd. 3
tirsdag 3. mai 2022 20:15 Brodd 1 Havørn 1 NSE-banen G16 2. div avd 01 
           
onsdag 4. mai 2022 17:15 Brodd 1 Vaulen 1 EUREKA-banen 7er B G10 Nivå 2 avd 09
onsdag 4. mai 2022 17:15 Brodd 1 Sola 1 NSE-banen 7er A G11 Nivå 2 avd 08 
onsdag 4. mai 2022 17:15 Brodd 1 Viking 1 NSE-banen 5er 6 J09 avd 01
onsdag 4. mai 2022 17:15 Brodd 3 Mastra 1 EUREKA-banen 5er 1 G09 avd 03
onsdag 4. mai 2022 18:30 Brodd 1 7er Mastra 1 NSE-banen 7er A J13 3 div avd 01
onsdag 4. mai 2022 20:00 Brodd Midtbygdens NSE-banen 4. div. kvinner avd. 1
           
torsdag 5. mai 2022 17:15 Brodd 1 Sola 2 NSE-banen 9er B J12 Nivå 3 avd 02
torsdag 5. mai 2022 18:45 Brodd 3 Pol 2 NSE-banen 9er A G13 3. div avd 01
torsdag 5. mai 2022 20:15 Brodd 2 Hundvåg 1 NSE-banen G16 3. div avd 01
           
fredag 6. mai 2022 19:30 Brodd 1 Vidar 1 NSE-banen G14 1. div avd 01
           
lørdag 7. mai 2022 15:00 Brodd Bjarg NSE-banen Norsk Tipping-ligaen avd 3
           
søndag 8. mai 2022 17:00 Brodd 2 9er Lura 2 7er EUREKA-banen 7er A G14 9er og 7er avd 01
søndag 8. mai 2022 18:30 Brodd 1 Finnøy 1 NSE-banen J17 2. div avd 01 Vår
søndag 8. mai 2022 18:30 Brodd 1 Hinna 1 EUREKA-banen 9er G13 1. div avd 01
Del denne med andre

Har du lest disse?