Treningstider 2022

av Administrator

Her er treningstidene for sesongen 2022. Yngste lag øverst på oversikten, eldre lag nedover. For spørsmål – kontakt oss på brodd@broddfk.no

Skal ditt lag ha treningskamp på baner som ditt lag ikke disponerer, skal dette avtales med alle lag som har treningstid på bane i kamptidsrommet. Deretter varsles kamp til brodd@broddfk.no før endelig avklaring med bortelag.

PDF oppsett med treningstider som gjelder fra 1.januar 2022 finner du her

Oppsett med hele banekartet finner du her.

PS! Bane 1-3 er halvdelen mot Midjord bydelshus sett fra tribunen.

 

Jenter født 2017/2018 (Jenter 5) – oppstart aug. 2022

Torsdag 17.00-17.45

R2S Arena (Minibanen)

 

Gutter født 2017/2018 (Gutter 5) – oppstart aug. 2022

Torsdag 17.45-18.30

R2S Arena (Minibanen)

 

Jenter født 2016/2017 (Jenter 6)

Onsdag 17.00-17.45

R2S Arena (Minibanen)

Gutter født 2016/2017 (Gutter 6)

Onsdag 17.45-18.30

R2S Arena (Minibanen)

Jenter født 201 5 (Jenter 7)

Tirsdag 17.00-18.00

R2S Arena (Minibanen)

Gutter født 2015 (Gutter 7)

Tirsdag 18.00-19.00

R2S Arena (Minibanen)

Jenter født 2014 (Jenter 8)
Mandag 17.00-18.30
R2S Arena (Minibanen)

Torsdag 17.00-18.30
Eurekabanen 2-3

Gutter født 2014 (Gutter 8)
Tirsdag 17.00-18.30
Eurekabanen 4-6

Torsdag 17.00-18.30
Eurekabanen 4-6

Jenter født 2013 (Jenter 9)
Mandag 18.30-20.00

R2S Arena (Minibanen)

Onsdag 17.00-18.30

NSE-banen 4-5

Gutter født 2013 (Gutter 9)

Mandag 17.00-18.30
Eurekabanen 4-6 

Onsdag 17.00-18.30
Eurekabanen 1-3 

Jenter født 2012 (Jenter 10)
Tirsdag 18.30-20.00
Eurekabanen 4-6 

Torsdag 17.00-18.30
Eurekabanen 1-2

Gutter født 2012 (Gutter 10)
Tirsdag 17.00-18.30
Eurekabanen 1-3
Onsdag 17.00-18.30
Eurekabanen 4-6

Jenter født 2011 (Jenter 11)
Mandag 17.00-18.30
Eurekabanen 1-3
Onsdag 17.00-18.30
NSE-banen 5-6

Gutter født 2011 (Gutter 11)
Mandag 18.30-20.00
NSE-banen 4-6 

Onsdag 17.00-18.30
NSE-banen 1-3 

Torsdag 18.30-20.00

Eurekabanen 4-6

Jenter født 2010/2009 (Jenter 12/13)
Mandag 15.00-16.30
NSE-banen 1-3
Onsdag 15.00-16.30
NSE-banen 1-3

Onsdag 18.30-20.00 (Kampdag)
NSE-banen 1-3

Gutter født 2010 (Gutter 12)
Mandag 17.00-18.30
NSE-banen 4-6

Tirsdag 18.45-20.15
NSE-banen 4-6

Torsdag 18.30-20.00

Eurekabanen 1-3

Gutter 13år (2009)

Mandag 18.30-20.00
Eurekabanen 1-6

Tirsdag 18.45-20.15
NSE-banen 1-3

Torsdag 18.45-20.15
NSE-banen 1-3

Gutter 14 år (2008)

Tirsdag 15.00-16.30
NSE-banen 1-3

Onsdag 18.30-20.00
Eurekabanen 1-6

Torsdag 15.00-16.30
NSE-banen 1-3

Søndag 18.30-20.00
NSE-banen 4-6

Gutter 16 år (2006&2007)
Mandag 20.00-21.30 (G16-1)
Eurekabanen 1-3 

Tirsdag 20.00-21.30

NSE-banen 1-6

Torsdag 20.00 – 21.30

NSE-banen 1-6

Søndag 17.00-18.30

NSE-banen 1-6

Jenter 17  år (2005/06/07)
Tirsdag 18.30-20.00
Eurekabanen 1-3

Torsdag 20.00-21.30
Eureka-banen 1-3

Søndag 18.30 – 20.00
NSE-banen 1-3

A-lag herrer (3.div)
Mandag 17.15-1845
NSE-banen 1-3

Tirsdag 17.15-18.45
NSE-banen 1-6
Torsdag 17.15-18.45
NSE-banen 1-3

Fredag 17.15-19.00

NSE-banen 1-6

Gutter 19 år, Junior (2003/04/05)

Mandag 20.00-21.30
NSE-banen 1-6
Onsdag 18.30-20.00
NSE-banen 4-6
Torsdag 18.30-20.00
NSE-banen 4-6

Søndag 15:00-16:30

NSE-banen 1-6

A-lag kvinner (4.div)
Mandag 18.45-20.15
NSE-banen 1-3

Onsdag 20.00-21.30
NSE-banen 1-6

Brodd 3 – Øvre Jr (6.div)

Tirsdag 20.00-21.30
Eurekabanen 1-3

Fredag 19.00-20.30
Eurekabanen 1-6

Brodd D

Onsdag 20.00-21.30
Eureka-banen 1-3

Gutter 50

Onsdag 20.00-21.30
Eureka-banen 4-6