Treningstider 2024

av Administrator

Her er treningstidene for sesongen 2024. Yngste lag øverst på oversikten, eldre lag nedover. For spørsmål – kontakt oss på brodd@broddfk.no

Skal ditt lag ha treningskamp på baner som ditt lag ikke disponerer, skal dette avtales med alle lag som har treningstid på bane i kamptidsrommet. Deretter varsles kamp til brodd@broddfk.no før endelig avklaring med bortelag.

PDF oppsett med treningstider som gjelder fra 1.januar 2024 finner du her

Oppsett med hele banekartet finner du her.

PS! Bane 1-3 er halvdelen mot Midjord bydelshus sett fra tribunen.

Jenter født 2019/2020 (Jenter 5) – oppstart aug. 2024

Onsdag 17.00-17.45

R2S Arena (Minibanen)

Gutter født 2019/2020 (Gutter 5) – oppstart aug. 2024

Onsdag 18.00-18.45

R2S Arena (Minibanen) 

Jenter født 2018 (Jenter 6)

Tirsdag 17.00-18.00

R2S Arena (Minibanen)

 

Gutter født 2018 (Gutter 6)

Tirsdag 18.00-19.00

R2S Arena (Minibanen)

 

Jenter født 2017 (Jenter 7)

Torsdag 17.00-18.00

R2S Arena (Minibanen)

Gutter født 2017 (Gutter 7)

Torsdag 18.00-19.00

R2S Arena (Minibanen)

Jenter født 2016 (Jenter 8)

Mandag 17.00-18.00

R2S Arena (Minibanen)

Onsdag 17.00-18.30

NSE-banen 1-2

Gutter født 2016 (Gutter 8)

Mandag 18.00-19.00

R2S Arena (Minibanen)

Onsdag 17.00-18.30

NSE-banen 4-6

Jenter født 2015 (Jenter 9)
Mandag 18.30-20.00
NSE-banen 5-6

Onsdag 17.00-18.30
Eurekabanen 4-6

Gutter født 2015 (Gutter 9)
Onsdag 18.30-20.00
Eurekabanen 1-3

Torsdag 17.00-18.30
Eurekabanen 1-3

Jenter født 2014 (Jenter 10)

Tirsdag 17.00-18.30
Eurekabanen 4-6

Torsdag 18.30-20.00
Eurekabanen 5-6 

Gutter født 2014 (Gutter 10)

Tirsdag 17.00-18.30
Eurekabanen 1-3 

Torsdag 18.30-20.00
Eurekabanen 1-3 

Jenter født 2013 (Jenter 11)

Mandag 17.00-18.30
Eurekabanen 4-6 

Onsdag 17.00-18.30
NSE-banen 2-3

Fredag 15:00-16:30 (Ivrig-trening J11-J14)

Eurekabanen 1-3

 

Gutter født 2013 (Gutter 11)

Mandag 17.00-18.30
Eurekabanen 1-3 

Onsdag 17.00-18.30
NSE-banen 1-3 

Fredag 16.30-18.00
Eurekabanen 1-3

Jenter født 2012 (Jenter 12)

Tirsdag 18.45-20.15
NSE-banen 4-6 

Torsdag 18.30-20.00
Eurekabanen 4-5 

Fredag 15:00-16:30 (Ivrig-trening J11-J14)

Eurekabanen 1-3

Gutter født 2012 (Gutter 12)

Mandag 18.45-20.15
NSE-banen 1-3 

Tirsdag 17.00-18.30
NSE-banen 1-3

Torsdag 17.00-18.30
Eurekabanen 4-6

Jenter 13 år (2011)

Mandag 18.30-20.00
NSE-banen 4-5 

Onsdag 18.30-20.00
NSE-banen 4-6 

Fredag 15:00-16:30 (Ivrig-trening J11-J14)

Eurekabanen 1-3

Gutter 13 (2011)

Mandag 17.00-18.30
NSE-banen 4-6

Onsdag 18.30-20.00
NSE-banen 1-3

Torsdag 17.00-18.30
NSE-banen 4-6

Søndag 15.00-16.30
NSE-banen 1-6

Jenter 14år (2010)

Mandag 15.30-17.00
Eurekabanen 4-6

Onsdag 15.30-17.00
NSE-banen 4-6

Fredag 15:00-16:30 (Ivrig-trening J11-J14)

Eurekabanen 1-3

Gutter 14år (2010)

Mandag 18.30-20.00
Eurekabanen 1-6

Onsdag 18.30-20.00
Eurekabanen 4-6

Torsdag 15.30-17.00
NSE-banen 1-6

Søndag 13.00-14.30
NSE-banen 1-6

Gutter 15 år (2009)

Mandag 15.30-17.00
NSE-banen 1-6

Tirsdag 18.30-20.00
Eurekabanen 1-6

Torsdag 18.45-20.15
NSE-banen 1-6

Fredag 15.30-17.00
NSE-banen 1-6

Gutter 17 år (2007/2008)

Mandag 19.00-20.30
R2S Arena (Minibanen)

Tirsdag 20.15-21.45
NSE-banen 1-6

Torsdag 20.15-21.45
NSE-banen 1-3

Søndag 17.00-18.30
Eurekabanen 1-6

Gutter 19 år, Junior (2005/2006)

Mandag 20.00-21.30
Eurekabanen 1-5

Onsdag 20.00-21.30
Eurekabanen 1-6

Søndag 17.00-18.30
NSE-banen 1-6

A-lag herrer (3.div)

Mandag 17.15-18.45
NSE-banen 1-3

Tirsdag 17.15-18.45
NSE-banen 1-6

Torsdag 17.15-18.45
NSE-banen 1-3

Fredag 17.15-18.45
NSE-banen 1-6

A-lag kvinner (4.div)

Mandag 20.00-21.30
NSE-banen 1-6

Onsdag 20.00-21.30
NSE-banen 1-6

Torsdag 20.00-21.30
Eurekabanen 1-3

B-lag herrer (5.div) 

Tirsdag 20.00-21.30
Eurekabanen 1-3

Torsdag 20.15-21.45
NSE-banen 4-6

Søndag 18.30-20.00
NSE-banen 1-6

 

 Brodd 3 – Øvre Jr (6.div)

Fredag 19.00-20.30
Eurekabanen 1-6

Søndag 15.00-16.30
Eurekabanen 1-6

Gutter 50

Mandag 20.00-21.30

Eurekabanen 6

@2024 Brodd Fotballklubb
– Fremtiden er grønn