Brodd Fotballklubb

Brodd FK
- Fremtiden er

grønn

Siste nyheter

Administrasjon

Daglig leder:
Kyrre Sandven
Tlf: 920 41 264
brodd@broddfk.no

A-lags trener herrer/FFO:
Ali Kilinc
Tlf: 950 11 073
kil_inc@hotmail.com

FFO-leder/trenerkoordinator:
Rune Larsen
Tlf: 950 76 510
ffo@broddfk.no

Trenerveileder/FFO:
Tom Gerhard Ellertsen Strand
Tlf: 980 70 756
tom@broddfk.no

Styret

Leder:
Hanne Elise Pollack
Tlf: 986 81 662
hanne.pollack@broddfk.no

Nestleder & økonomileder:
Bjørn Arnold Alvsåker
Tlf: 922 53 921
ba@telluslogistics.no

Jentefotballansvarlig:
Katrine Helland
Tlf: 911 55 566
katrine_helland@hotmail.com

Styremedlem:
Martin Risdal
Tlf: 475 09 801
martin.risdal@yahoo.no

Styremedlem:
Hanne Caroline Hardy Tverback
Tlf: 920 82 387
hanne@tverback.no

 

Styremedlem:

Stian Ihle Olsen
Tlf: 400 45 405
stian.ihle.olsen@gmail.com

Bak fra venstre: Stian Ihle Olsen, Tom Gerhard Strand og Bjørn Arnold Alvsåker. Foran fra venstre: Hanne Caroline Hardy Tverback, Hanne Elise Pollack, Cynthia Myrnes og Katrine Helland.

Sportslig utvalg

LederTom Gerhard Strand980 70 756tom@broddfk.no
JenterKatrine Helland911 55 566katrine_helland@hotmail.com
SeniorØyvind Jacobsen918 04 332jacobsenoyvind@gmail.com
UngdomKyrre Sandven920 41 264brodd@broddfk.no
BarnMartin Risdal475 09 801martin.risdal@yahoo.no
TrenereRune Larsen950 76 510ffo@broddfk.no

Våre samarbeidspartnere

Under oppdatering…